073-7944445

הצערת העור והעשרתו: טיפולי סקין בוסטר יעשו פלאים לעור שלכם

עור עייף, רפוי ויבש או צלקות אינם פגמים אסתטיים שחייבים להשלים עמם. בעזרת סקין בוסטר/פרופילו, הדור החדש של מזותרפיה, יקבל עורכם מראה מוצק ועשיר יותר. עם יכולת להשפיע לא רק על הפנים אלא גם על אזורים נרחבים כמו הצוואר או החזה, סקין בוסטר/פרופילו יחזיר לעורכם את הזוהר, הברק והרעננות בשני טיפולים קצרים, ויגרום לכם להרגיש צעירים יותר

טיפולי הצערה והעשרת העור באמצעות סקין בוסטר / פרופילו

מהו תהליך הצערת העור?
כיצד מתבצע הטיפול?
מה ההבדל בין סקין בוסטר /פרופילו  לטיפולים אחרים?
סקין בוסטר / ופרופילו עושים אצל ד"ר רז

מהו תהליך הצערת העור?

 

תהליך אסתטי להצערת העור ולהעשרתו מאפשר את הפיכתו של העור למוצק ולצעיר יותר. תהליך זה מסייע בהעלמת קמטים ומפגעים שנוצרו בעור שלנו במרוצת השנים. הטיפול מתרכז במיצוק השכבות התת-עוריות, כלומר השכבות הפנימיות או התחתונות של העור שלנו (דרמיס והיפודרמיס). הטיפול מתבצע באמצעות הזרקות סקין בוסטר/פרופילו, הנחשבות לחוד החנית בטיפולי הדור החדש של מזותרפיה.

הטיפולים מעניקים לחות לשכבות העור התחתונות. אל שכבות העור הללו מוזרקת תרכובת המכילה חומצה היאלורונית בריכוזים שונים, יחד עם ויטמינים ומינרלים, אשר מעשירה בלחות את העור. הלחות הנספגת בשכבות העור הללו מעניקה לעור מראה מתוח, צעיר, זוהר ומלא ברק.

מראה מתוח, צעיר, זוהר ומלא ברק. טיפולי סקין בוסטר

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע בשני מפגשים, באמצעות הזרקות ואורך 15-30 דקות. את תוצאות הסקין בוסטר ניתן לראות לאחר כשבועיים-שלושה, תוך שיפור יומיומי של איכות וגמישות העור.

הטיפולים מעניקים לחות לשכבות העור התחתונות. החומצה ההיאלורונית יחד עם ויטמינים ומינרלים, מעשירים בלחות את העור. הלחות הנספגת בשכבות העור הללו מעניקה לעור מראה מתוח, צעיר, זוהר ומלא ברק.

מה ההבדל בין סקין בוסטר /פרופילו  לטיפולים אחרים?

יתרונו הגדול של הסקין בוסטר טמון בכך שהוא פועל על שטחים נרחבים יותר ושם דגש על הטקסטורה והברק של העור. בעוד חומצה היאלורונית או בוטוקס/דיספורט משמשים למילוי או למתיחה באזורים מקומיים, סקין בוסטר ופרופילו עוזרים לאזורים נרחבים כמו הצוואר, החזה ושטח גדול בפנים. זהו טיפול יעיל במיוחד לעור יבש שנגרם כתוצאה מעישון, לעור שנפגע בעבר מאקנה ובאופן כללי הוא מטשטש קמטים ומעניק מראה אחיד ורענן.

סקין בוסטר / ופרופילו עושים אצל ד"ר רז

ד"ר רז מנוסה בביצוע תהליכי הצערת העור והעשרתו, והוא יעניק לכם טיפול מקצועי שיאפשר לכם לצאת ממרפאתו עם מראה צעיר ורענן.

ד"ר רז, בוגר לימודי רפואה אסתטית מטעם המכללה הישראלית לרפואה אסתטית, הוא רופא מומחה בעל ניסיון של 15 שנה בתחום הרפואה. ד"ר רז מתעדכן באופן שוטף בחידושי הרפואה בתחומי האסתטיקה, ואף לוקח חלק באופן קבוע בכנסים ובהשתלמויות ברחבי העולם בתחום. הוא חבר האקדמיה האמריקאית לרפואה אסתטית (AAAM) וחבר האיגוד האירופאי לאסתטיקה (ESCAD). ד"ר רז סיים בהצלחה סדנת הזרקות לרקמות ולמפרקים מטעם MSD, בוגר סדנת כירורגיה זעירה ובוגר בוגר קורס דיקור עמוק ויבש מטעם החברה הישראלית לרפואת שריר-שלד.

ההכשרות הללו, יחד עם הטיפול המסור והליווי הצמוד למטופליו, מיצבו את ד"ר רז כמוביל בתחום האסתטיקה ומאפשרים לו להעניק טיפול מקצועי ומתקדם ביותר.

שאלות ותשובות

ראשית, גנטיקה; שנית, הרגלי חיים – שינויי משקל תכופים, עישון וחשיפה לשמש מאיצים ומחמירים את תהליכי ההזדקנות; ושלישית, טיפוח עור הפנים. אין הכוונה רק למריחת קרמים על בסיס יומיומי אלא לטיפולי פנים של ממש. כיום יש מגוון טיפולים שמשפרים את מראה עור הפנים, כגון הזרקות בוטוקס, הזרקות חומצה היאלורונית, הזרקות סקין בוסטר ועוד. כל אלה יעילים מאד לטשטוש סימני ההזדקנות ותורמים גם להאטת תהליך ההזדקנות. אם מתחילים בטיפולים אלה בגיל צעיר, עוד לפני שהופיעו סימני הזדקנות משמעותיים, יעילותם של הטיפולים מתגברת באופן משמעותי.

אין "גיל התחלה" לטיפולים אסתטיים. יעילותם של הטיפולים מתגברת דווקא בקרב נשים וגברים בעשור השלישי לחיים. לא כדאי לחכות להזדקנות, מוטב להאט אותה מראש, כשהיא עוד בחיתוליה; כך ממצים את הפוטנציאל הגלום בטיפולים אלה. מעבר לכך, ישנם טיפולים שעיקרם הוא הזרקות של חומרי מילוי שאינם תלויי גיל. לדוגמה, עיבוי ומילוי השפתיים, החלקת קמטים עדינים בצדי העיניים וקמטים באזור המצח (טיפול פופולרי מאוד בגילאי השלושים), פיסול אף ופיסול סנטר המתבצעים אפילו בגילאי העשרה ועוד. ברגע שמרגישים שעור הפנים, הגבות, הצוואר, השפתיים או כל איבר אחר זקוק לרענון, ניתן להגיע למרפאה ולערוך טיפול אסתטי.

חומצה היאלורונית היא חומצה טבעית הקיימת בגוף האדם. הזרקתה לגוף ממלאת וממצקת את עור הפנים, מחזירה להם את הנפח ומעניקה מראה אסתטי, צעיר וזוהר.

בהחלט ניתן, עם הפרדה בין איזורי הטיפול. מאחר שטיפולים ממלאים צרכים שונים (למשל, בוטוקס מנטרל קמטים בעוד סקין בוסטר ממצק ומעשיר את העור), כך ששילוב בין שתי שיטות שונות יכול לתרום לאפקט מקסימלי בהצערת העור.

הטיפול אינו כרוך באשפוז ולא דורש החלמה ארוכה. ניתן לשלבו בשגרת היום יום. לרוב הטיפול גם אינו כואב. אך מטופלים רגישים המתקשים להתמודד עם כאב ההזרקה יכולים להיות רגועים – לא נחוצה הרדמה כללית, אלא מספיק אלחוש של האזור המטופל בהרדמה מקומית או במריחת קרם אלחוש.