צוות המרכז

ד"ר רז הגואל

המייסד והמנהל הרפואי של המרכז הרפואי לטיפול בהשמנה. ד"ר רז הוא רופא מומחה העוסק ברפואה למעלה מ- 15 שנים, ומתמחה בהענקת טיפול רפואי מותאם אישית בהשמנת יתר.
ההצלחה של ד"ר רז ושל המרכז הרפואי בניהולו מבוססת על הטיפול המקצועי, היחס האישי והתמיכה שהוא והצוות מעניקים למטופלים.
ד"ר רז בוגר תוכניות לימודיות והכשרות מקצועיות רבות בתחום ההשמנה,
מתעדכן באופן שוטף בחידושים המחקריים פורצי הדרך בתחום
ומשתתף באופן פעיל בכנסים ובהשתלמויות ברחבי העולם בתחום ההשמנה בפרט והרפואה בכלל.

מומחיות, הכשרות וניסיון מקצועי

אבינועם ארביב

דיאטן קליני מוסמך, בוגר תואר מדעי התזונה, האוניברסיטה העברית

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגר תואר מדעי התזונה B.Sc.Nutr. מטעם האוניברסיטה העברית. חבר בעמותת התזונאים והדיאטנים בישראל עתי"ד, מוסמך קורס לטיפול בגישת נון-דיאט ואכילה רגשית, קורס CBT לטיפול בהפרעות אכילה התקפיות – בולימיה והפרעת אכילה בולמוסית, קורס CBT לטיפול בעודף משקל והשמנת יתר, קורס בגישות טיפוליות של ראיון מוטיבציוני, קשיבות וטיפול באכילה רגשית.  מנחה סדנאות ומרצה לקהל רחב ומקצועי, מתכונאי ושותף להפקות קולינריות

amount

החזון הבריא שלי

אוכל בעיניי הוא עולם ומלואו. בין צורך בסיסי להנאה, הוא מחבר בין עולמות ואנשים מכל הסוגים. כדיאטן, אני עוזר לאנשים להתקדם לעבר אורח חיים מאוזן יותר, עם דגש על יחסים טובים יותר עם האוכל – אורח חיים בריא שלא פוגע בצרכים שהאוכל ממלא בחיינו. אני מאמין גדול באיזון ובהנאה מאוכל במינון הנכון לנו, ובעיניי אורח חיים בריא צריך להיות שפוי, ישים, נוח ונעים (וכן, יש בו גם שוקולד!). זו הדרך היחידה שבה נוכל לסלול לעצמנו בצורה אמיתית את הדרך לבריאות ואיזון לטווח הארוך.

ניר שלזינגר

דיאטן קליני מוסמך
בוגר תואר ראשון במדעי התזונה, מכללת תל-חי
בוגר תואר שני בתזונה, בריאות והתנהגות, אוניברסיטת חיפה

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגר תואר ראשון .B.Sc במדעי התזונה מטעם מכללת תל-חי ותואר שני MA בתזונה, בריאות והתנהגות מטעם אוניברסיטת חיפה. מוסמך קורס לטיפול בגישת נון-דיאט ואכילה רגשית, קורס טיפול בהשמנת ילדים, קורס תזונת ספורט. מנחה קבוצות בתוכנית הלאומית "עתיד בריא", מאמן כושר אישי ודיאטן ברשת מכוני כושר. חבר בעמותת התזונאים והדיאטנים בישראל עתי"ד

amount

החזון הבריא שלי

כבר המון שנים שספורט, תזונה ואורח חיים בריא, הם הייסוד הכי חזק שלי. שינויי הרגלים לא באים בקלות והם דורשים שינוי באורח החיים וגם שינוי מחשבתי.
עד שנות ה-20 לחיי סבלתי מהשמנת יתר. תהליך ארוך ולא פשוט שהחל בשירותי הצבאי ושינה את כל תפיסת העולם שלי לגבי תזונה וספורט. בסיום התהליך ירדתי יותר מכ-40 ק"ג.
חיי השתנו מן הקצה וכיום אני יודע שניתן להנות מתפריט מגוון שמשלב בתוכו גם הנאה, לשלב פעילות גופנית בחיי היום יום ואפילו להנות ממנה, מתוך הבנה שהכנסת שינויים קטנים לחיים יכולה לחולל שינויים גדולים.

קים גולדברג פוליצר

דיאטנית קלינית מוסמכת, בוגרת מדעי התזונה, האוניברסיטה העברית

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגרת B.Sc  במדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית, מצטיינת דיקן. 
דיאטנית במחלקה לתזונה ודיאטה בביה״ח איכילוב, מוסמכת קורס לתזונת סוכרת לדיאטנים באוניברסיטת תל אביב.

amount

החזון הבריא שלי

מאז ומעולם רציתי לטפל באנשים באמצעות תזונה ולסייע להם לשנות הרגלים, לצרכים קליניים רפואיים ואסתטיים כאחד.
כדיאטנית, אני מרגישה שנועדתי לגרום לאנשים לחיות אורח חיים בריא יותר, להרגיש נפלא ולאהוב את עצמם יותר.

הילה שלזינגר

דיאטנית קלינית מוסמכת, בוגרת מדעי התזונה, האוניברסיטה העברית

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגרת B.Sc במדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית.
מאמנת כושר ואיזון משקל בחברת Google, מוסמכת קורס טיפול בהשמנה ואכילה רגשית בגישת הנון דיאט, קורס טיפול בהשמנת ילדים, קורס CBT לטיפול בעודף משקל והשמנת יתר, חברה בעמותת התזונאים והדיאטנים בישראל עתי"ד

 

amount

החזון הבריא שלי

מאז שאני זוכרת את עצמי התעסקתי בפעילות גופנית. בעיניי, פעילות גופנית מאפשרת את החיבור הנכון בין הגוף לנפש, ועם השנים החלטתי להפוך את האהבה למקצוע ועברתי הכשרה בקורס מאמני כושר במכון וינגייט. לאחר 4 שנים כמאמנת כושר, החלטתי להרחיב את המקצוע וללכת ללמוד מדעי התזונה, מתוך אמונה שהשילוב בין מסגרת תזונה מאוזנת ופעילות גופנית מבוקרת, הוא המתכון המנצח לקבלת תוצאות הנשמרות לאורך זמן. 
מניסיוני, שינוי גדול יכול להתחיל בהחלטות קטנות. פעילות גופנית לא צריכה להיות אינטנסיבית כדי להביא לתוצאות ולתחושת סיפוק. גם אם ניקח על עצמנו משימה אחת קטנה, נוכל להרגיש בהבדל גדול!

אלכס זרוצ'ס

דיאטנית קלינית מוסמכת

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגרת תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה מטעם מכללת תל-חי.

דיאטנית במחלקה לתזונה בבית חולים שמיר (אסף הרופא), מוסמכת קורס אונקולוגיה לדיאטנים, קורס טיפול בהשמנת ילדים והכשרה בגישת הראיון המוטיבציוני.

amount

החזון הבריא שלי

בתור דיאטנית, הבנתי שדיאטות הן לא הדרך וברוב המקרים יובילו לתסכול רב.

תמיד האמנתי ביחסי שלום עם הגוף והאוכל , בלי "אסור ומותר".

אפשר לאכול הכול, תוך למידת הקשבה לצורכי הגוף, איזון האכילה, ולא פחות חשוב הנאה!

לכל אדם העדפות, רצונות, צרכים וסדר יום שונה המחייבים התייחסות והתאמה אישית. לכן, ע"י ליווי אישי אני מאמינה שניתן לעשות שינויים קטנים והדרגתיים אשר יובילו לאורח חיים בריא והצלחה לטווח הארוך.

יהל זקן

דיאטנית קלינית מוסמכת

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

בוגרת תואר ראשון .B.Sc במדעי התזונה מטעם מכללת תל-חי, סיום בהצטיינות. הכשרה מקצועית בתזונת ספורט- קורס "ממעוף הציפור"

amount

החזון הבריא שלי

אני מאמינה כי הקשבה לגוף, חיבור אליו, לצרכים שלו ולאותות שאנו מקבלים ממנו הינם המפתח להנאה מאוכל ושמירה על בריאות פיזית ונפשית כאחד. אני מוצאת כי הקשר בין השליטה בתזונה שלנו למידת האושר והאנרגיה שלנו הוא ישיר.

על ידי יצירה של מערכת יחסים בריאה עם אוכל ניתן ליצור דימוי גוף חיובי ולהרגיש נהדר.

בנימה אישית, אוכל, זו האהבה הכי גדולה שלי בחיים. אני משקיעה בו הרבה תשומת לב, ירידה לפרטים בכל פריט מזון ומהו המקום והתפקיד שלו בחיי ובגופי ,ואוהבת את הגמול שלי ממנו. ובגדול, יש בנינו מערכת יחסים אוהבת והדדית.

בר קופל

דיאטנית קלינית מוסמכת

medal

מומחיות וניסיון מקצועי​

סטודנטית לתואר שני בתזונה, בריאות והתנהגות, אוניברסיטת חיפה.

מוסמכת קורס הפרעות אכילה במעגל החיים מטעם עמותת "עתיד"
בוגרת קורס תזונת ספורט

amount

החזון הבריא שלי

החלק האהוב עליי במקצוע הוא עבודה עם אנשים. ההבנה כי כל אדם הוא שונה, היא הבסיס להתאמת טיפול תזונתי מותאם אישית – כך בעיניי ניתן לייצר מערכת יחסית טובה ובריאה עם אוכל.

אני מאמינה כי אורח חיים בריא משלב בתוכו אוכל מזין ומגוון, פעילות גופנית ויחד עם זאת גם מזון אהוב. בעיניי מה שעובד נכון עבור הגוף והנפש יחד, יתרום לנו לרכוש הרגלים נכונים יותר אשר יוטמעו לטווח ארוך ויהפכו לדרך חיים.

dr_rz_about_final (18)

אנחנו מחכים
לשמוע מכם